Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık uyandı mı? Kenan Işık’a ne oldu? Kenan Işık kaç yıldır komada?

Kenan Işık’ın Son Sağlık Durumu ve Uyanma Durumu

Ünlü sanatçı Kenan Işık’ın son sağlık durumu ve uyanma durumu sevenleri tarafından merak edilmeye devam ediyor. 2014 yılından beri bilinci kapalı bir şekilde yoğun bakımda tedavi altında olan Kenan Işık’ın son hali hakkında bilgi almak isteyenler için güncel bir açıklama yapıldı.

Kenan Işık’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan arkadaşı ve spor yazarı Ozan Zeybek, sanatçının bakımının oldukça iyi olduğunu belirtti. Zeybek, “Kenan Işık’ı nasıl biliyorsanız öyle” dedi ve Işık’ın her gün düzenli olarak sakal tıraşı olduğunu ve besin takviyesi aldığını vurguladı. Ayrıca Zeybek, “Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

KENAN IŞIK’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kenan Işık’ın eşi Beril Işık da durumu hakkında bilgi vererek, “Kenan’ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı” açıklamasını yaptı.

Kenan Işık’ın başına gelen talihsiz olay ise 21 Mart 2014 tarihinde gerçekleşti. Spor sonrasında saunaya giren Işık, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak dengesini kaybetti ve kafasını yere çarptı. Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Olayın olduğu tarihten bir müddet komada kalan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam etmektedir.

Kenan Işık’ın sevenleri ve hayranları, onun sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

http://www.doeda.video

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları