Dilan Polat’ın hesabı hacklendi

Son günlerde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddiasıyla gündeme gelen Dilan Polat’ın Instagram hesabı hacklendi. Dün akşam hastaneye kaldırılan Polat, hesabının kendisinden haraç isteyen kişiler tarafından kapatıldığını söyleyerek beddua okudu.

Dünya çapında birçok güzellik merkezleri bulunan Dilan Polat ve Engin Polat çifti günlerdir vergi kaçakçılığı ve kara para aklama iddiasıyla gündemde düşmüyor. Haklarındaki iddiaları yalanlayan çiftten Dilan Polat’ın dün Instagram hesabı hacklendi.

5 milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı gösterişli paylaşımlarla gündemden düşmeyen Dilan Polat, geçtiğimiz haftalarda eşinin kendisine uçak aldığı iddiasıyla konuşulmaya başlandı. Uçağı satın almadıklarını sadece kiraladıklarını söyleyen çift hakkında kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddiası ortaya atıldı. Haklarındaki iddiaları kesin bir dille yalanlayarak her türlü denetime açık olduklarını söyleyen çiftten Dilan Polat dün milyonlarca takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı hacklendi.

Hesabını kapanan Polat, kısa sürede sosyal medyada gündem olunca eşinden açıklama gecikmedi. Hastaneye kaldırılan eşiyle bir fotoğrafını paylaşan Engin Polat, “Kan değerleri düşmediği için bir süre hastanede takip edilmesi gerekecek. Seni çok seviyorum ama yine iyi olacak. Dualarınız bizimle olsun” dedi.

http://www.sex4.tv

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir