10 yaşındaki Tİktok fenomeni 2 milyon TL’lik kombiniyle ağızları açık bıraktı

Milyarder Emily Abraham’ın 10 yaşındaki Tiktok yıldızı kızı Moo Abraham, lüks harcamalarıyla adından söz ettirdi. Küçük fenomenin günlük kombininin 58 bin sterlin yani yaklaşık 2 milyon TL olduğunu duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi

 

Milyarder Emily Abraham’ın 10 yaşındaki TikTok fenomeni kızı Moo Abraham, hesabından bir kombinin ne kadar olduğunu yayınladı. Dünyaca dünya markalardan giyinen küçük fenomeninin bir kombininin toplam değeri ise yaklaşık 2 milyon TL.

LÜKS HARCAMALARIYLA BİLİNİYOR

“Milyarder Kızı” olarak tanınan Moo, lüks moda ve lüks arabalara olan ilgisiyle sosyal medyada fenomen haline geldi. Moo, TikTok’ta yayınladığı bir videoda günlük aksesuarlarının değerini paylaştı. Küçük fenomenin takıları arasında 10 bin sterlinlik bir saat, 3 bin sterlinlik bir yüzük, 15 bin sterlinlik bir bilezik, 4 bin sterlinlik bir kolye ve 3 bin sterlinlik bir çift küpe bulunuyor. Camel renkli 20 bin sterlinlik deri çanta kullanan fenomenin mini Kelly charmı ise 3.5 bin sterlin değerinde. Yani Moo’nun bir günlük kombininin toplam değeri tam 58.5 bin sterlin yani yaklaşık 2 milyon TL değerinde.

http://www.sex4.tv

Bu video büyük ilgi çekti ve izleyiciler Moo’yu “ikon” ve “stilin tanımı” olarak niteledi. Kimi izleyiciler zengin ve şımarık çocukların genellikle zor karakterler olduğunu söylese de Moo’nun şımarık davranmadığına dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları