Yer: Denizli! Başıboş sokak köpeği, engelli vatandaşı ısırdı

[ad_1]

Denizli’de başıboş sokak köpeği, caddede yürüyen engelli bir şahsı ısırdı. Acıdan ağlayan şahsa vatandaşlar yardımcı olurken, görüntüler sosyal medyada da tepki çekti.

Sokak köpeklerinin saldırıları ve vatandaşları korkutması her gün sosyal medyada ve haberlerde yer alırken, korkutan bir olay daha meydana geldi.

ENGELLİ ŞAHSI ISIRDI

Denizli‘de cadde üzerinde yürüyen engelli bir vatandaşı, başıboş sokak köpeği ısırdı. Acıdan ağlayan şahıs “Ben ona ne yaptım ki” derken, çevredeki vatandaşlar ise duruma müdahale etti.

TEPKİ ÇEKTİ

O anlara ait görüntüler sosyal medyada da tepki çekti. Kullanıcılar bu soruna bir an önce çözüm bulunması gerektiğini belirtti.

Haberler.com – Güncel

Sokak Köpeği Denizli Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları