Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları Beril Pozam ve Ersin Arıcı aşk yaşamaya başladı

Yalı Çapkını dizisinde rol alan Beril Pozam ile Ersin Arıcı’nın sette başlayan arkadaşlıkları kısa süre içinde aşka dönüştü. Haklarında bir süredir aşk dedikodusu çıkan ikilinin Marmaris’te öpüşürken görüntülendiği de ileri sürüldü.

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını’nda Suna’ya hayat veren Beril Pozam ile Abidin’i oynayan Ersin Arıcı, bir süredir aşk yaşadıkları iddiasıyla gündemden düşmüyor. Çiftin çekim için gittiği Marmaris’te öpüştükleri iddia edildi.

SAMİMİ ŞEKİLDE GÖRÜLMÜŞLERDİ

Haziran ayında yapılan sezon sonu eğlencesinde samimi şekilde görüntülenen ve haklarında aşk dedikodusu çıkan Ersin Arıcı ile Beril Pozam’ın aşklarının belgelendiği, ikilinin bir süredir gözlerden uzak ilişki yaşadıkları ileri sürüldü. Çekim için gittikleri Marmaris’te öpüşürken görüntülendikleri ileri sürülen ikili, dizide de birbirini seven ancak kavuşamayan bir çifti oynuyor. Çekimler dışında da sık sık bir araya gelen ünlü oyuncular haklarındaki aşk iddiasına da sessiz kaldı.

http://www.sex4.tv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları