Xiaomi Airfryer 6L inceleme!

[ad_1]

Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşır ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşir ve nemi etkin bir şekilde hapseden, sonuçta sağlıklı, az yağlı ve lezzetli yiyecekler sunan Xiaomi Airfryer 6L inceleme ile karşınızdayız.

Paslanmaz çelik ısıtma elemanı hedef sıcaklığa hızla ulaşır ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşir ve nemi etkin bir şekilde hapseden, sonuçta sağlıklı, az yağlı ve lezzetli yiyecekler sunan Xiaomi Airfryer 6L inceleme ile karşınızdayız.

Xiaomi Airfryer 6L inceleme

Xiaomi Fan Festivali hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Büyük kapasiteli Xiaomi Airfryer 6L, hava fritözü, çok miktarda yiyeceği kolayca alabilir ve tek seferde hepsine yetecek kadar pişirebilir.

6 L pişirmenin keyfini çıkarmak ve kapasiteyi en üst düzeye taşımak için kızartma tepsisini alt seviyeye yerleştirebilirsiniz. 3 L’yi deneyimlemek, nemi hapsetmek ve daha çıtır bir doku yaratmak için kızartma tepsisini üst seviyeye de yerleştirebilirsiniz

Xiaomi Airfryer 6L, düşük sıcaklıkta buz çözme ve fermantasyonun yanı sıra orta-yüksek sıcaklıkta pişirme ve yumuşatma seçeneklerine sahip. Hassas ayarlı, daha net ısı kontrolü ve daha verimli pişirme için dahili NTC sıcaklık sensörü ile de kontrol dışındaki olumsuzluklar önlenebiliyor.

6 Nisan Xiaomi’nin kuruluş yıldönümü ve her sene olduğu gibi Xiaomi Fan Festivali bu tarihte başlıyor.

Bilmeyenler için Xiaomi Fan Festivali, Xiaomi fan kültürünün ikonik bir temsilidir. Dünya çapındaki Xiaomi fanlarına pek çok sürpriz ve avantajla teşekkür etme şansı yakaladığımız bir dönem.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Xiaomi Teknoloji Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları