Türk Kızılayı Havza Koordinatörlüğünden hayırlı olsun ziyareti

Türk Kızılayı Havza koordinatörlüğü ve Genç Kızılay Havza Şube Başkanından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ’a hayırlı olsun ziyareti.

Türk Kızılayı Havza koordinatörlüğü ve Genç Kızılay Havza Şube Başkanından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ’a hayırlı olsun ziyareti.

Türk Kızılayı Havza Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu ve Genç Kızılay Havza Şube Başkanı İrem Uyaroğlu, Havza Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Oğuz Ertuğ’u makamında ziyaret ettiler.

Çörekçioğlu, Ertuğ’a hayırlı olsun dileğinde bulunurken, çalışmalarında başarılar diledi.

Ömer Faruk Çörekçioğlu; “Uzun yıllar ilçemizde görev yapması ve kendisinin de Havzalı olması nedeniyle Oğuz hocamızı yakından tanımaktayız. Türk Kızılayı Havza koordinatörlüğü olarak yıl içerisinde Milli Eğitim müdürlüğü ile bir çok ortak proje ve çalışmamız olmaktadır. İnşallah bu çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. Yeni görevinizde başarılar diler hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet oğuz Ertuğ; “Ülkemizin köklü kurumları arasında olan Türk Kızılayı ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılacak her projeye tam destek vermeye hazırız. Göreve başlamamız ile birlikte iyi niyet temennisi için yoğun bir katılım ile karşılaştık. Sizlerin nazarında bizleri ziyaret eden çiçek ve mesaj gönderen herkese teşekkür ederim” dedi. – SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Türk Kızılayı Mehmet Oğuz Kızılay Havza Yerel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları