Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç: “Güzel Günler Çok Yakın, 14 Mayıs’tan Sonra Aydınlığa Kavuşacağız”

[ad_1]

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kent esnafı ile bir araya geldiği ziyaretlerine Şirintepe Mahallesi ile devam etti. Başkan Ataç, “Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız. Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kent esnafı ile bir araya geldiği ziyaretlerine Şirintepe Mahallesi ile devam etti. Başkan Ataç, “Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız. Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız” dedi.

Başkan Ataç’ın kent esnafı ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiği ziyaretler, Şirintepe Mahallesi’yle devam etti. Başkan Ataç, mahallede çok sayıda esnafı dükkanlarında ziyaret ederken, karşılaştığı yurttaşlarla da sohbet etti. Ataç’a ziyaretinde; Tepebaşı Belediye Meclis üyesi Nazan Erşahin ve Hasan Tutucu, Şirintepe Mahalle Muhtarı Selami Çetin ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler eşlik etti.

Esnaf ve mahalle sakinleri ile dertleşen Ataç, yurttaşların gündemindeki ilk konunun ekonomik zorluklar olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Ülkemiz ne yazık ki iyi yönetilemiyor. Gün geçtikçe kötüye giden ekonomi esnafımızdan emeklimize, öğrencilerimizden çalışanlarımıza kadar herkesin alım gücünü eritti. Çarşıda, pazarda fiyatlar cep yakıyor. Ev hanımlarımız aile bütçesini yönetmekte güçlük çekiyor, çocuklarının beslenmesini, giyimini karşılamakta zorlanıyor. Gençlerimiz bir yuva kurabilmenin ne kadar zor olduğundan bahsediyor, her şey ateş pahası. Ben de tüm bu şikayetlere sonuna kadar katılıyorum. Fakat umutsuzluğa düşmek yok. Önümüzde çok güzel bir dönemeç var. Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız. Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Ahmet Ataç Tepebaşı 14 Mayıs Yerel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları