SOLOTÜRK pilotu TEKNOFES’te gösteri yaparken yaşadığı heyecanı anlattı

– SOLOTÜRK pilotu TEKNOFES’te gösteri yaparken yaşadığı heyecanı anlattı SOLOTÜRK Pilotu Emre Mert,” Halkımızla iletişim içerisinde bulunuyoruz.

– SOLOTÜRK pilotu TEKNOFES’te gösteri yaparken yaşadığı heyecanı anlattı

SOLOTÜRK Pilotu Emre Mert,” Halkımızla iletişim içerisinde bulunuyoruz. Bu da bizim için çok değerli”

“Zorlu manevralarımız var, bunun için fiziksel ve ruhsal olarak gerçekten bir mücadele içerisindeyiz”

İSTANBUL – Türk Hava Kuvvetleri’nin F-16 gösteri ekibi SOLOTÜRK, TEKNOFESTE’ki gösterileri izleyenlerin nefeslerini kesiyor. Uçuş esnasında yaşadığı heyecanı anlatan SOLOTÜRK Pilotu Binbaşı Emre Merti,” TEKNOFEST organizasyonunda bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu bizim için gerçekten çok mutluluk verici bir şey halkımızla iletişim içerisinde bulunuyoruz. Bu da bizim için çok değerli. Zorlu manevralarımız var. Bunun için hem fiziksel ve ruhsal olarak da gerçekten bir mücadele içerisindeyiz” dedi.

Türk Hava Kuvvetleri’nin F-16 gösteri ekibi SOLOTÜRK, nefes kesen gösterileriyle ay yıldızlı bayrağı göklerde dalgalandırıyor. Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen TEKNOFEST 2023′ de başarılı uçuşlar yapıyor. F-16 ile hava akrobasisi yapan SOLOTÜRK ekibi, izleyenlerin nefeslerini kesiyor. Vatandaşlar gösterileri büyük bir coşkuyla izliyor. SOLOTÜRK Pilotu Binbaşı Emre Mert, TEKNOFEST’te yaşadığı heyecanı anlattı.

“Zorlu manevralarımız var bunun için hem fiziksel ve ruhsal olarak da gerçekten bir mücadele içerisindeyiz”

TEKNOFEST’te olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen, SOLOTÜRK Pilotu Binbaşı Emre Mert, “SOLOTÜRK, ekibi olarak TEKNOFEST organizasyonunda bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Çünkü burada gençlerimizin kardeşlerimizin gözlerindeki o pırıltıyı görebiliyoruz. Yaşını almış insanlarımızın o yorgun gözlerinin altında ki o ışığı tekrar görebiliyoruz. Bu bizim için gerçekten çok mutluluk verici bir şey halkımızla iletişim içerisinde bulunuyoruz. Bu da bizim için çok değerli. Zorlu manevralarımız var. Bunun için hem fiziksel ve ruhsal olarak da gerçekten bir mücadele içerisindeyiz. Fakat hepimizin belli yıllar 20 senedir uçuyorum. Aynı şekilde Murat binbaşımızın da, Yasin binbaşımızın da. Bu tecrübenin sentezi olarak bütün bu manevralarımızı gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde bakım ekibinde görevli personelimiz de kendi ihtisaslarında oldukça tecrübeli” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Zöhre Alagöz – Genel

Türk Hava Kuvvetleri Emre Mert Genel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları