Ekonomi HaberleriGündem HaberleriSiyaset HaberleriSon Dakika HaberleriSpor HaberleriPendikspor-Bodrumspor maçının ardından admin1 yıl ago01 mins Pendikspor-Bodrumspor maçının ardından Yazı gezinmesi Previous: Osman Özköylü: İki senede Süper Lig’e çıkan çok fazla takım olduğunu düşünmüyorumNext: Pendikspor-Bodrumspor maçının ardından Bir yanıt yazın Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.
Nezarethanede neler yaşandı? Engin Polat rahatlığıyla, Dilan Polat ise istekleriyle bezdirdi admin9 ay ago9 ay ago 0