MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Taşdoğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor

[ad_1]

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’te ziyaretlerde bulundu.

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’te ziyaretlerde bulundu.

Esnafı ziyaret eden Taşdoğan, vatandaşlarla görüştü, taleplerini dinledi.

Taşdoğan, gazetecilere, Cumhur İttifakı’nın gücünü milletten aldığını, yol haritası ve rotası belli bir vatan ittifakı olduğunu söyledi.

Gaziantep’te Cumhur İttifakı ile ilgili olumlu tepkiler aldıklarını belirten Taşdoğan, şunları kaydetti:

“İnşallah 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde, Cumhur İttifakı sandıktan açık ara farkla çıkacaktır. Milletin takdiriyle MHP meclis çalışmalarında da en yüksek temsil ile hizmetine devam edecektir. Biz de bu duygu ve düşüncelerle Genel Başkan sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ederek hedefe ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz.”

Taşdoğan, deprem bölgesindeki yaraları sarmak üzere yoğun bir çaba içerisinde olduklarının altını çizerek, “Öncelikle burada kalıcı konutların tamamlanması için yapılan çalışmaları yakından takip edeceğiz. Bunun yanı sıra vatandaşlarımızı ve esnafımızı her zaman olduğu gibi, yalnız bırakmayacağız çünkü yaparsa Cumhur İttifakı yapar.” dedi.

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar Seçim Sonuçları Gaziantep Seçim Sonuçları Kaynak: AA / Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Muhittin Taşdoğan Milletvekili Gaziantep Politika Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları