Kerem için Türkiye’ye gelen Hollandalı efsane, birçok ismi not etmiş! Gördükleriyle mest oldu

[ad_1]

Ajax’ta görev yapan efsane futbolcu Klaas-Jan Huntelaar, Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray-Kayserispor maçına geldi. Kerem’in performansından etkilenen Hollandalı efsane, Victor Nelsson ve Sacha Boey için de not aldı. Huntelaar, Trabzonspor-Beşiktaş maçını da yerinden takip etti.

Galatasaray-Kayserispor maçında Kerem Aktürkoğlu, Ajax Yönetim Danışmanı olarak görev yapan Klaas-Jan Huntelaar tarafından locadan izlendi. Aslan, Kayserispor’u 6-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederken muhteşem bir frikik golü kaydeden Kerem, aynı zamanda Icardi’nin attığı golün asistini yaptı. Kerem, ilk penaltıyı da kazandıran isim oldu.

GÖRDÜKLERİNDEN ETKİLENDİ

Akşam’daki habere göre Huntelaar, yalnızca Kerem için değil Nelsson ve Sache Boey için de not aldı. Hollandalı efsane, gördüklerinden hayli etkilendi. Huntelaar’ın çok sayıda telefon trafiği yaptığı ifade edildi.

TRABZON’A GİTİ

Huntelaar, Trabzonspor- Beşiktaş maçını izlemek için İstanbul’dan Hollanda’ya hareket etti. Burada Beşiktaşlı bazı yöneticilerle bir görüşme yaptı.

Sizce 30 Nisan Pazar günü oynanacak olan Beşiktaş – Galatasaray derbisini kim kazanır?

— Haberler.com (@Haberler) April 29, 2023 Ömer Özarslan Spor editörü Haberler.com – Spor

Klaas Jan Huntelaar Kerem Aktürkoğlu Galatasaray Trabzonspor Beşiktaş Spor Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları