Gençlerden 100 metrelik dev Türk bayrağı Aydın sokakları kırmızıya boyandı

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 19 Mayıs kortejinde gençler tarafından açılan 100 metrelik dev Türk bayrağı, Aydın sokaklarını kırmızıya boyadı.

Gençlerden 100 metrelik dev Türk bayrağı

Aydın sokakları kırmızıya boyandı

AYDIN Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 19 Mayıs kortejinde gençler tarafından açılan 100 metrelik dev Türk bayrağı, Aydın sokaklarını kırmızıya boyadı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 104. yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Aydın’da da kutlanırken, kutlamalara gençler tarafından açılan 100 metrelik dev Türk Bayrağı damga vurdu. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen tören, Aydın Valiliği önündeki Atatürk heykeline çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program, Valilik önünden Aydın Adnan Menderes Stadyumu’na kadar 19 Mayıs korteji düzenlendi. Kortejde açılan 100 metrelik dev Türk Bayrağı ise büyük beğeni topladı. Açılan dev bayrak ile birlikte Aydın’ın sokakları kırmızıya boyandı.

Aydın Seçim Sonuçları Aydın Yerel Seçim Sonuçları 2019 Aydın Genel Seçim Sonuçları 2018 Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Uğur Eser – Güncel

Gençlik Aydın Spor Güncel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir