Fatih Terim: “Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir”

– Fatih Terim: “Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir” Galatasaray’ın eski Teknik Direktörü Fatih Terim, Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’ni kazandıran herkese teşekkür ederek, “Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir” dedi.

Fatih Terim : “Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir”

İSTANBUL – Galatasaray‘ın eski Teknik Direktörü Fatih Terim, Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’ni kazandıran herkese teşekkür ederek, “Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir” dedi.

Galatasaray‘ın Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nin temel atma töreni yapıldı. Törenden sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray‘ın eski Teknik Direktörü Fatih Terim, “Kulübün antrenman merkezleri, kulüpler için mekan olarak çok önemli yerlerdir. Burada her yaşta sporcuları en iyi şekilde antrene eden durumda olmak isterler. Dünyada son yıllarda baktığımızda Avrupa’nın çeşitli kulüplerinde yeni spor merkezlerinin çok modern halde yapıldığını görüyoruz. Onun için antrenman sahası arayarak, boş bulduğu yerde antrenman yapma imkanı bulan bir nesilden gelen ben, daha sonra Florya’ya hep beraber sahip çıktık. Orayı büyük ailenin merkezi yaptık. Oradan birçok oyuncular, Galatasaray‘a hizmet etti ve çok büyük başarılar elde etti. Bugün de Galatasaray böyle merkezin açılışını yaptı. Ümit ediyorum Florya’dan çok daha güzel olacak. Oranın biriktirdiği anıların ve başarıların üstüne çıkacak inşallah. Ülkemizde herkes tarafından yapılması lazım. Bizim geç kaldığımızı düşünüyorum. Başarıda çok büyük rol oynayan merkezdir. Orayı tekrar aile yapmak, oranın önemini anlatmak, oranın sihirli havasını gençlerin hissetmesini sağlamak kurumlara, kulüplere çok büyük başarılar getirir. İnşallah hayırlısı olur. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Başkan ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın ellerine sağlık. Her kazandırılan böyle bir tesis, ülkemize yapılacak en önemli hizmettir” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Oğuzhan Ort – Spor

Metin Oktay Galatasaray Fatih Terim Spor Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları