Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Her türe saygımız var” sözlerine Akşener’den sert tepki

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bizim Alevi’ye de saygımız var, her türe saygımız var.” sözlerine tepki gösterdi. Akşener, “Alevilere saygı duyarız, her türe saygı duyarız. Bu nasıl bir saygısızlık, tür ne demek? Bu ülkenin cumhurbaşkanı bize tür diyor” dedi.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir’de Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’nda konuştu.

“HER TÜRE SAYGIMIZ VAR”

Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’na yönelik sarf ettiği; “Ya sana kim dedi ‘Alevi misin, değil misin?’ Bizim Alevi’ye de saygımız var, her türe saygımız var. E bunu söylemene ne gerek var?” sözlerine de tepki gösterdi.

“BU NASIL BİR SAYGISIZLIK?”

O anlarda sesini yükselten Akşener, “Alevilere saygı duyarız, her türe saygı duyarız. Bu nasıl bir saygısızlık, tür ne demek? Bu ülkenin cumhurbaşkanı bize tür diyor.. Böyle bir şey olabilir mi? Biz insanız. Bitki miyiz, hayvan mıyız? İnsanız insan.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ahmet Korkmazer – Politika

Meral Akşener İYİ Parti Allah PKK Politika Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları