Bodrum Belediyesi, Şehit Yakınları, Gaziler ve Muhtarları İftarda Buluşturdu

[ad_1]

Bodrum Belediyesi, şehit yakınları, gaziler ve muhtarlar için iftar yemeği düzenledi.

Bodrum Belediyesi, şehit yakınları, gaziler ve muhtarlar için iftar yemeği düzenledi.

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonuyla dün Bitez Belediye Kafe’de şehit yakınları, gaziler ve muhtarlar için düzenlenen iftar yemeğine, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. İftar programında Başkan Aras, vatandaşlar ve muhtarlarla sohbet ederek sorunları ve istekleri dinledi.

Başkan Aras, iftar yemeği öncesi yaptığı konuşmada, ramazanın manevi ikliminde bir araya gelmek için düzenlemiş oldukları iftar yemeklerinin Bodrum’un her köşesinde büyük bir maneviyatla, büyük bir güzellikle; birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ile sürdürülmekte olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

“Ben de fırsat buldukça bu iftar yemeklerine katılıyorum ve halkımızla kucaklaşma imkanı buluyorum. Umarım ülkemiz bu zor günlerden çıkar. Allah afetler, seller, depremler nasip etmez. Şu anda siz Bodrumluların teveccühleriyle Türkiye’nin her köşesi Bodrum’un o kadirşinas, yardımsever havasından faydalanılıyor. Bodrumluların topladığı yardımlar, ülkemizin ihtiyacı olan her köşesine gönderiliyor ama en çok deprem bölgesine gönderiliyor. Şu an bizimle aynı anda hem Malatya’mızda hem Hatay’ımızda afetzede vatandaşlarımız iftarlarını açıyorlar, sofralarını paylaşıyorlar. Sizlerden Allah razı olsun. Hepinizin yardımları da Allah katında kabul görsün. Umarım bir daha böyle zor günler yaşamayız. Bu güzel ramazan gecesinde davetimize icabet ettiğiniz için, bizimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Emrinizdeyiz, hizmetinizdeyiz. Belediyeniz her zaman yanınızdadır.”

Bodrum Belediyesi, yarımadanın diğer mahallelerinde ramazan ayının sonuna dek iftar yemekleri düzenlemeye devam edecek.

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar Kaynak: ANKA / Yerel

Bodrum İftar Yerel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları