AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı: ‘Muhalefetten AK Parti tabanına doğru kayma var’

AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve muhalefetten AK Parti tabanına doğru kayma olduğunu söyledi.

Ak Parti İstanbul 2’inci Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi’de esnaf ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede, ‘Muhalefetten AK Parti tabanına doğru kayma var’ dedi.

AK Parti 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinde destek talep eden Çamlı, ‘Asrın seçimi olarak nitelendirilen bu seçimin sonuçlarının da asrın seçimine uygun olacağını düşünüyorum. Muhalefet diye değerlendirdiğimiz bugünkü partilerin tamamının tabanında bir çöküş ve memnuniyetsizlik var. Bizim Cumhur İttifakı mahallesinde de bir coşku, heyecan görüyoruz. Muhalefetten AK Parti tabanına doğru kayma var. Bunu herkes tespit edebilir. 14 Mayıs akşamı Türkiye’de çok ciddi bir değişim yaşanacağına inanıyorum. Muhalefetin silineceğini ve bir daha bu tip muhalif tarzının Türkiye’de yaşanmayacağını düşünüyorum’ diye konuştu.

İstanbul Seçim Sonuçları Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Milletvekili Adayı Sultangazi İstanbul AK Parti Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları