Afyonkarahisar’da 19 Mayıs coşkusu yaşandı

Afyonkarahisar’da 19 Mayıs coşkusu yaşandı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Afyonkarahisar genelinde gerçekleştirilen törenlerle coşku içerisinde kutlandı.

Afyonkarahisar’da 19 Mayıs coşkusu yaşandı

AFYONKARAHİSAR – 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Afyonkarahisar genelinde gerçekleştirilen törenlerle coşku içerisinde kutlandı. Gençlerin ve çocukların kutlamalarda gerçekleştirdiği gösteriler ise büyük ilgi gördü.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı Kocatepe Parkı’nda Saygı Duruş’unda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlarken Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun Atatürk Anıtı’na çelenk bırakmasıyla devam etti. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda gerçekleşen kutlama programına Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp ve gençler ve vatandaşlar katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajının okunmasının ardından konuşan ve genç neslin önemine dikkat çeken Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu; “Bakanlığımızın bu yılki mottosu ‘Mesele memleketse hep yaşımız on dokuz.’ İnşallah salonun tamamının yaşı hep on dokuz. 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlatılan kurtuluş yolu Afyonkarahisar’da muhteşem bir zaferle ete kemiğe bürünmüştür. Bu kutlu zaferin 104. yılında da aynı heyecanla o ruhu anmak istiyoruz. Bu gün o milli mücadelenin heyecanını içlerinde diri tutan gençlerimize Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilmiş çok önemli bir tarihtir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Kutlamalarda gençlerin sergiledikleri spor ve dans gösterileri ise büyük beğeni topladı.

Sinan Oğan’ın 2. turda Cumhur İttifakı’nı desteklemesi sizce doğru mu?

— Haberler.com (@Haberler) May 22, 2023 Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Gizem İde – Yerel

Mustafa Kemal Atatürk Karahisar Spor Yerel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dul seks hattı dul seks hatları dul sohbet hattı dul sohbet hatları dul sex hattı dul sex hatları dul bayan numaraları sex hattı sex hatları sex hattı sex hatları seks hattı seks hatları alo sex hattı alo seks hattı seks hattı seks hatları seks numaraları sikiş hattı porno sohbet hattı whatsapp sex hattı sex hattı ucuz sex hatları ucuz sex hattı ucuz seks hattı sex hattı sex hattı ara sex sohbet seks hatları cinsel sex sohbet alo sex hattı alo seks hattı telefon seks hattı online sex sohbet telefon sex hattı sex sohbet telefon telefonda seks sohbet canlı sex hattı sex hattı ara canlı sex hatları erotik sohbet hattı sex hattı sex hatları telefonda cinsel sohbet canlı sex tel telefonda sex hattı telefonda seks hattı sex hattı türk sex hattı telefonda sex hattı telefonda sex hatları trsohbet hatları trsohbet hattı trsohbet sex hattı trsohbet odaları