Yargı yeni bölüm fragmanı İZLE! Yargı 44. Bölüm fragmanı İZLE! Yargı dizisi yeni bölümü FULL HD izle!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Yargı 44. Bölüm fragmanı İZLE! Başrolünde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı aldığı Yargı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yargı dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kanal D ekranlarından yayınlanan Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Dizinin izleyicileri, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunu araştırıyor. Yargı yeni bölüm fragmanı İZLE! Yargı 44. Bölüm fragmanı İZLE! Yargı dizisi yeni bölümü FULL HD izle! Detaylar haberimizde…

YARGI DİZİSİ SON BÖLÜM NE OLDU?

Vicdanıyla savaşı süren Ilgaz için hayatının anlamı olan işinden el çektirilmesi büyük yıkım olmuştur. Eren ve Pars’la birlikte bu duruma boyun mu eğeceklerdir, yoksa bir arada kalıp yeni deliller bulmak için çabalayarak, Turgut Ali’ye karşı haklarını mı savunacaklardır? Ne zamandır beklediği intikam fırsatını eline geçiren Yekta, kartlarını insafsızca oynamaya başlamıştır. Bir yandan HSK’dan gelen başmüfettişin soruşturması devam ederken, yaptıklarıyla yetinmeyerek yeni bir plan üzerine çalışmaya başlar ve üstelik başarılı da olur.

Bir suçluymuşçasına ceza kesilen kocası ve arkadaşlarının yanında her daim koşulsuz duran Ceylin’in de onlara yardım etmek için bir planı vardır elbette… Ancak bütün bu savaşın dışında iki aileyi de yakından ilgilendiren yeni bir savaş başlamaktadır, üstelik Ceylin ve Ilgaz’ın bundan henüz hiç haberi yoktur.

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Yargı dizisinin 44. bölümü fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizin içerisinde yer alacaktır.

Haberler.com / Zehra Aygör – Gündem

Kanal D Yargı Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.