Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta? Yalı Çapkını hangi gün hangi kanalda?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta? Başrolünde Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Afra Saraçoğlu’nun yer aldığı Yalı Çapkını STAR TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yalı Çapkını’nın yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin hangi gün yayınlandığını araştırmakta. Yalı Çapkını dizisinin ne zaman saat kaçta yayınlandığı izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. Yalı Çapkını dizisinin hangi gün yayınlandığı merak konusu oldu. Peki, Yalı Çapkını hangi gün, saat kaçta? Yalı Çapkını hangi gün hangi kanalda? Detaylar haberimizde…

YALI ÇAPKINI KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

Yalı Çapkını her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de ekranlara geliyor.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?

Star Tv‘nin yeni dizisi Yalı Çapkını oyuncuları arasında Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ yer almaktadır.

Haberler.com / Zehra Aygör – Gündem

Yalı Çapkını Star Tv Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.