TOKİ kura çekilişi CANLI izle! Adıyaman TOKİ kura çekilişi canlı izleme linki! YouTube Adıyaman TOKİ kura çekimi izle!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

TOKİ sosyal konut projesine milyonlarca vatandaş başvuru yaptı. Başvuru yapan adaylar ise kura çekimlerini heyecanla bekliyor. Gaziantep TOKİ çekilişi ise takip edilmek isteniyor. İşte Adıyaman TOKİ kura çekilişi CANLI izle! Adıyaman TOKİ kura çekilişi canlı izleme linki! YouTube Adıyaman TOKİ kura çekimi izle!

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Gaziantep ilinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekimini takip etmek için TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE‘ ye tıklayınız.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına, gençlerden emeklilere, engellilerden şehit yakınlarına ve gazilere kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların sosyal konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini, kendilerinin de bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasımda sona eren arsa ve iş yeri başvurularımızın süresini 15 Kasım’a kadar uzattık. Tabi 25 Ekim’de ilk temellerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 40 gün sonra attık. İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz.” dedi.

Bakan Kurum, konutların teslim süresine ilişkin de “Söz verdiğimiz gibi 2 yıl içinde 250 bin konutumuzu teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Milletimiz için en güzelini yaptık, yapıyoruz, yapacağız.” dedi.

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Toki Gündem Yaşam Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.