SON DAKİKA: Düzce’de deprem kaç büyüklüğünde? Düzce’de deprem büyüklüğü ne? Bugün Düzce’de deprem mi oldu?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

27 Kasım saatlerinde tekrar bir deprem gerçekleşti. Korkutan deprem birçok kişi tarafından hissedildi bu nedenle Düzce’de deprem kaç büyüklüğünde? Sorusu ve Bugün Düzce’de deprem mi oldu? Sorusu araştırılıyor. Sarsıntılar nedeniyle Düzce’de deprem mi oldu? Ve Düzce’de deprem kaç büyüklüğünde? Sorusu merak ediliyor. Peki, Düzce’de deprem kaç büyüklüğünde? Düzce’de deprem büyüklüğü ne? Bugün Düzce’de deprem mi oldu?

DÜZCE’DE DEPREM KAÇ BÜYÜKLÜĞÜNDE?

AFAD ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nin verilerine göre 27 Kasım saat 06:57’da Düzce, Merkez’de yerin 9.52 KM derinliğinde 4.3 şiddetinde deprem gerçekleşti.

4.3 DEPREM BÜYÜK MÜ?

4 ve 6 büyüklüğü arasındaki depremlerde eşyalar yerinden oynar, zayıf binalar hasar görebilir. Deprem büyüklüğü 6 değerine yaklaştıkça Orta çaplı ve binaların dayanıklılığına bağlı olarak büyük hasara neden olurlar, duvar ve bacalar yıkılır. Bu nedenle 5.9 büyüklüğündeki bir deprem, dayanıksız yapılar için oldukça büyük sorunlar yaratabilmektedir.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi. Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Deprem Düzce Gündem Haberler Son Dakika

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir