Show TV Yeni İstanbul’a Ulaş Tuna Astepe mi katılıyor? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın ardından…

EKONOMİ Futbol Haberleri GÜNCEL HABERLER
Haberi Puanla post

Show TV’de yayın hayatına adım atacak Yeni İstanbul yapımında oyuncu seçimleri tüm hızıyla devam ediyor. Senaristliğini Cansu Çoban ile Ayça Üzüm’ün üstleneceği Yeni İstanbul projesi için şimdilerde sürpriz bir isme teklif sunuldu. Amerika’da 3 sezon boyunca yayına giren tıbbi drama türündeki ‘New Amsterdam’ isimli dizi projesinden uyarlanan Yeni İstanbul için Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncusu Ulaş Tuna Astepe’yle görüşülüyor.

O3 Medya imzasıyla Eylül ayında ekran macerasına atılması beklenen Yeni İstanbul’un yönetmenlik koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturacağının bilgisine ulaşıldı. Ağustos ayında sete çıkacak Yeni İstanbul dizisinden teklif götürülen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncusu Ulaş Tuna Astepe’nin ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

tv100’den Birsen Altuntaş’tan alınan haber göre; Yeni İstanbul dizisinde ideal bir başhekim olan ‘Barış Güvener’ karakterini oynaması için Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın Hızır Reis’i Ulaş Tuna Astepe’yle görüşmeler devam ediyor. Bilindiği gibi Sen Anlat Karadeniz dizisiyle asıl çıkışını yakalayan Ulaş Tuna Astepe, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda Midilli fatihi Sipahi Yakup Ağa’nın 3.oğlu Hızır Reis karakteriyle geniş bir hayran kitlesi kazanmıştı.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Yeni İstanbul’un kadrosunda yer alacağı netleşen tek oyuncu Tansel Öngel oldu. 24 Mayıs 2022 tarihinde final yapan Masumlar Apartmanı projesinde üstlendiği ‘Naci’ karakteriyle gönüllerde taht kuran Tansel Öngel’in hangi rolü oynayacağıyla alakalı şimdilik bir açıklama gelmedi.

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.