Ronaldo tutuklandı mı? Ronaldo suçu ne? Ronaldo tutuklanma olayı ne?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Ronaldo tutuklanma olayı ne? sorusu merak ediliyor. Son dönemlerde sıkıntılı süreçlerden geçen ve adından oldukça söz ettiren Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo‘nun eski kulübü Juventus ile olayları merak ediliyor. Peki, Ronaldo tutuklandı mı? Ronaldo suçu ne? Ronaldo tutuklanma olayı ne? Detaylar haberimizde yer alıyor.

RONALDO TUTUKLANDIMI?

Juventus’ta başkan ve yönetimin peş peşe istifa etmesinin ardında farklı olayların olduğu iddia ediliyor. İtalyan savcılar, Juventus’u 202 milyon Euro zararı gizlemekle suçluyor. 2018 yılında Real Madrid’den ayrılarak 117 milyon Euro karşılığında Juventus’a transfer olan Cristiano Ronaldo ise o dönem için ifade vermeyi reddetti. Ronaldo ayrıldığından beri sportif açıdan da oldukça geriye düşen Torino ekibi, şimdi de mali yolsuzluk yapmakla suçlanıyor. Başkan Andrea Agnelli, başkan yardımcısı Pavel Nedved ve yönetim kurulunun istifası üzerine İtalyanlar oldukça tepkililer. Nedeni belli olmayan bu istifa kararları, İtalya basınında deprem etkisi yaratmış durumda.

Mali yolsuzluktan kaçmak için istifa ettiği yazılan Juventus yönetimi için birçok iddia ortaya atıldı. Yargının hedefinde ise başkan Andre Agnelli ile asbaşkan Pavel Nedved başta olmak üzere toplam 16 yönetici yer alıyor. Bunların yanında Cristiano Ronaldo da bulunuyor. İtalyan savcılar, bu durumun detaylarını öğrenmek için Ronaldo’yu ülkeye çağırdı. Fakat yıldız futbolcu İtalya’ya gitmeyi reddetti. Ronaldo’nun İtalya’ya olası gidişi problem olabilir. Bir dönem Maradona’nın başına gelen tutuklama olayı, Ronaldo’nun da başına gelebilir.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi. Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Cristiano Ronaldo Juventus Gündem Spor Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.