Masterchef ilk ceketi kim aldı? 26 Aralık Masterchef ilk önlüğü kim giydi? Metin mi, Burak mı, Kıvanç mı, Ayaz mı, Görkem mi? Kim kaç puan aldı?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Masterchef’te ilk ceketi kim giydi? Masterchef son 4’e kalan ilk yarışmacı kim oldu? gündemin merak edilen başlıkları arasında geliyor. Peki, Masterchef ilk ceketi kim aldı? 26 Aralık Masterchef ilk önlüğü kim giydi? Metin mi, Burak mı, Kıvanç mı, Ayaz mı, Görkem mi? Kim kaç puan aldı? Masterchef son dörde ilk kim kaldı? Ayrıntılar haberde…

MASTERCHEF’TE ÖNLÜĞÜ ALACAK İSİM NASIL BELİRLENECEK?

Masterchef’te şuanda 5 yarışmacı kaldı. 4 isim 4 gün boyunca oynanacak olan yarışmalar sonucunda ceketi alacak ve 1 kişi yarışmaya veda edecek. Bir bölümde 2 farklı oyun oynanacak ve en çok puanı toplayan isim o günkü ceketin sahibi olacaktır.

MASTERCHEF İLK CEKETİ KİM GİYDİ 2022?

Bu yılki Masterchef’te ilk ceketi giyen isim Metin oldu. Metin 26 Aralık 2022 tarihindeki yarışmalar sonucunda 50 puan alarak en yüksek puanı topladı ve önlüğü giyen ilk isim oldu.

26 Aralık Puan Durumu şöyle:

  • Burak Kaya : 36 puan
  • Görkem : 38 puan
  • Ayaz : 45 puan
  • Metin : 50 puan
  • Kıvanç : 48 puan

İki yarışma sonucunda en yüksek puanı 50 puanla Metin alıyor ve önlüğün sahibi oluyor. Böylelikle Metin doğrudan son dörde kalmış oluyor. Metin önümüzdeki 3 programı yukarıdan izleyecek.

MASTERCHEF CEKETİ ALAN İLK İSİM : METİN

Mustafa Şirin Gündem Editörü Haberler.com – Gündem

MasterChef Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.