MasterChef canlı izle! 12 Kasım 2022 Masterchef yeni sezon 126. yeni bölüm canlı izle! TV8 Masterchef canlı izle!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Masterchef canlı izle! Masterchef’te en son kim elendi? Masterchef masterclass’ı kim kazandı? Masterchef bugün yarışacak isimler kimlerdir? Masterchef canlı izle 2022! Türkiye’nin sevilen yemek programı Masterchef 2022 bugün yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Mastechef’in ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlarımız Masterchef ne zaman başlıyor? diye aratmaktadır. Masterchef yeni bölüm canlı izle! MasterChef yeni bölüm izle! Masterchef yeni bölüm fragmanı izle! Masterchef canlı izle 2022! Masterchef 12 Kasım canlı izle! Masterchef TV8 canlı yayın izle!

MASTERCHEF TV8 CANLI İZLE!

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV’de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde TV8’de yayınlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011’de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018’de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019’da yayınlanan sezonunda Hazer Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Masterchef 2022 MasterChef Tv8 Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.