Masterchef 160. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı izle! Masterchef Türkiye yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayınlanır?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Masterchef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV’de yayımlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde ise TV8’de yayımlanmaya başladı. Masterchef 160. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masterchef Türkiye yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayınlanır?

MASTERCHEF 160. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Programın bugün 159. bölümünün ardından 160. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına resmi Youtube kanalından veya resmi web siteden ulaşabilirsiniz.

MASTERCHEF SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

MASTERCHEF NE ZAMAN 2022?

Masterchef Türkiye yeni sezon 160. bölümüyle 18 Aralık Pazar bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek. Bugün eleme oyunu oynanacak.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

Masterchef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV’de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde TV8’de yayınlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011’de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018’de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019’da yayınlanan sezonunda Hazer Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

MASTERCHEF JUNİOR TÜRKİYE HAKKINDA BİLGİLER

Masterchef Junior, İngiltere kökenli aşçılık yarışması MasterChef Junior’ın Türkiye uyarlaması. 2021’de Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen’de yayınlanmıştır. Acun Medya yapımcılığında olan programın sunuculuğunu ise yine MasterChef Türkiye’nin sunucuları, Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya yapmıştır.

Mustafa Şirin Gündem Editörü Haberler.com – Gündem

MasterChef Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.