KPSS Ön Lisans puanıyla hangi memurluklar tercih edilebilir? KPSS ön lisans puanı ile alım yapan kurumlar ve bölümler hangileri?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Kpss Ön Lisans puanıyla hangi memurluklar tercih edilebilir? Sorusu, heyecanla beklenmekte olan sınav sonuçları 3 Kasım tarihinin gelmesi ile birlikte en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Birçok aday KPSS ön lisans puanı ile alım yapan kurumlar ve bölümler hangileri? Sorusunu merak ediyor. Peki, KPSS Ön Lisans puanıyla hangi memurluklar tercih edilebilir? KPSS ön lisans puanı ile alım yapan kurumlar ve bölümler hangileri?

KPSS ÖN LİSANS PUANIYLA HANGİ MEMURLUKLAR TERCİH EDİLEBİLİR?

KPSS memur atamaları sonucunda oluşan 2 yıllık ön lisans mezunu kadroların taban puanları yıldan yıla değişiklik göstermektedir. KPSS 2022 yerleştirme sonuçlarına ilişkin taban puanları inceleyerek, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili tavan ve taban puanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2022 KPSS TABAN PUAN LİSTESİ

KPSS ÖN LİSANS PUANI İLE ALIM YAPAN KURUMLAR VE BÖLÜMLER HANGİLERİ?

TeknikerMuhasebeciFen MemuruSekreterBilgisayar İşletmeniVeri Hazırlama ve Kontrol İşletmeniMemurİcra MemuruAşçıKoruma ve güvenlik GörevlisiTeknik ressamŞoförVeteriner Sağlık TeknikeriZabıt KatibiHemşireEbeFotoğrafçıLaborantDaktilografProgramcıSantral MemuruVeznedarZabıt Memuruİtfaiye Eriİmam-HatipKuran Kursu Öğreticisi

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

KPSS Gündem Eğitim Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.