Kızılcık Şerbeti fragman yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı izle!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Kızılcık Şerbeti fragman yayınlandı mı? sorusu merak ediliyor. Show Tv’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı seyirciler tarafından bekleniyor. Arama motorlarında Kızılcık Şerbeti fragman yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı izle! araması yapılıyor. İşte Kızılcık Şerbeti 10. bölüm fragmanı!

KIZILCIK ŞERBETİ 10.BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için KIZILCIK ŞERBETİ FRAGMAN ‘ a tıklayınız.

KIZILCIK ŞERBETİ NE ZAMAN?

Kızılcık Şerbeti her Cuma Show TV ekranında saat 20.00’da seyircisi ile buluşuyor.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NE?

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Kızılcık Şerbeti Show Tv Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.