Hayat Bugün dizisi nerede çekiliyor? Hisarönü Hastanesi nerede? Hayat Bugün hangi il ve ilçede çekiliyor?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Hayat Bugün dizisi ilk bölümüyle Show Tv ekranlarında yayınlanacak. İlk bölüm fragmanıyla dikkatleri çeken Hayat Bugün dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. İzleyiciler, dizinin nerede çekildiğini araştırıyor. Peki, Hayat Bugün dizisi nerede çekiliyor? Hisarönü Hastanesi nerede? Hayat Bugün hangi il ve ilçede çekiliyor? Detaylar haberimizde…

HAYAT BUGÜN DİZİSİ KONUSU NE?

Başhekim Barış Güvener, İstanbul’un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne atanır. Ancak zamanının en iyi hastanelerinden biri olan Hisarönü zor bir dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin hikayesi yeniden yazılmaya başlanır. Barış; hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken; hem kendi hayatındaki zorluklarla mücadele edecek, hem de tek tek kalplerini kazandığı çalışma arkadaşlarıyla birlikte hastaları için zorlu bir savaşa girecektir.

HAYAT BUGÜN OYUNCULARI KİMLER?

Başrol oyuncuları; Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol’un yer aldığı dizi yeni tanıtımıyla övgü dolu yorumlar alırken ekran yolculuğu için de geri sayım başladı. Hayat Bugün’de; Ulaş Tuna Astepe “Başhekim Doç. Dr. Barış Güvener”, (Dr. Max Goodwin), Hazar Ergüçlü “Doç. Dr. Suzan Mayer” (Dr. Helen Sharpe), Tansel Öngel “Doç Dr. Aras Erdem” (Dr. Floyd Reynolds), Hande Doğandemir “Doç. Dr. Derin Nalbantoğlu” (Dr. Lauren Bloom), Mert Denizmen ”Prof. Dr. Andaç Sağlam” (Dr. Iggy Frome) ve S¸erif Erol “Prof. Dr. Ali Haydar Oruçov” (Dr. Vijay Kapoor) karakterleriyle ekranda olacaklar.

HAYAT BUGÜN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hayat Bugün dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir. Dizinin çekimleri, Hisarönü Hastanesi’nde gerçekleştirildiği söylenmektedir.

HİSARÖNÜ HASTANESİ NEREDE?

Show Tv’nin yeni dizisi Hayat Bugün dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir. Çekimlerin, İstanbul’da bulunan eski İstanbul Ekol Hastanesinde yapıldığı öne sürülmektedir.

Haberler.com / Zehra Aygör – Gündem

Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.