Hayal Köseoğlu, Amedsporlu futbolcunun sözlerini paylaşarak isyan etti: Irkçılık bir sistem sorunudur

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

TFF 2. Lig’de oynanan ve çıkan olayların ülke gündemine damga vurduğu maçta Bursaspor tribünleri, Amedsporlu futbolcuları hedef aldı. Yabancı maddelerin hedefi olan futbolculardan Muhammet Raşit Yöndem, sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşım yaparak tepki gösterdi. Yöndem’in sözlerini kendi hesabından paylaşan oyuncu Hayal Köseoğlu da tepkisini dile getirdi.

KÖSEOĞLU: IRKÇILIK SİSTEM SORUNUDUR VE POLİTİKTİR

Muhammed Raşit Yöndem’in maç sonrası sözlerini paylaşarak ırkçılık yapılmasına tepki gösteren Hayal Köseoğlu ise “Irkçılık büyüyen eğitimsiz kitleler, kadın cinayetleri ve cinsiyetçilik; sistem sorunudur ve politiktir” dedi.

YÖNDEM: ‘TERÖRİST’ DİYE BAĞIRANLARA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM, BU VATANIN ÇOCUĞUYUM

Yöndem yaptığı paylaşımda, “Bana terörist diye bağıranlara hakkımı helal etmiyorum. Bursalı anne, Bursa’ya devlet kurumunda 15 sene hizmet eden babanın, bu vatanın çocuğuyum. Sahaya madde atıp hepsi bu vatanın evladı olan ekmek parası kazanıp ailesine bakan futbolculara terörist deyip yaraladınız, vatanı kurtardınız” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler Anne ve babasıyla ilgili gerçeği açıklayan Amedsporlu futbolcudan, Bursa maçı sonrası çarpıcı paylaşım: Vatanı kurtardınız Ecem Altan Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Hayal Köseoğlu Amedspor Magazin Spor Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.