Gönül Dağı neden yok, neden başlamadı, geç mi başlayacak? 17 Aralık 2022 Gönül Dağı bu akşam ne zaman, saat kaçta, neden yok?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Gönül Dağı, 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan aile, dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı neden yok, neden başlamadı, geç mi başlayacak? 17 Aralık 2022 Gönül Dağı bu akşam ne zaman, saat kaçta, neden yok? Gönül Dağı bu akşam geç mi başlar? Bilgiler sizlerle…

GÖNÜL DAĞI BU AKŞAM NEDEN YOK, GEÇ Mİ BAŞLAYACAK?

Gönül Dağı bu akşam yeni bölümüyle saat 20:20 ‘de ekranlara gelecek. Dizi geçtiğimiz haftalarda Dünya Kupası maçları nedeniyle yoktu. Bugün yani 17 Aralık Cumartesi günü saat 20:20’de 78. bölümü ile ekranlarda olacak.

TRT 1 17 ARALIK YAYIN AKIŞI

  • 17:00 – Ana Haber
  • 18:00 – 2022 Dünya Kupası 3’üncülük Karşılaşması “Hırvatistan-Fas”
  • 20:00 – Kupa Töreni “3’üncülük”
  • 20:20 – Gönül Dağı
  • 00:15 – Pelin Çift İle Gündem Ötesi

GÖNÜL DAĞI KONUSU NE?

Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış, Anadolu halkının yaşamını konu alan bozkır öykülerinden uyarlanmıştır. Sloganı “Bozkırda bir Anadolu masalı” olarak dizinin afişinde yayınlandı.

Dizi, “Gedelli” adındaki bir kasabada yaşayan üç amca oğlunun, yani üç kuzenin hikâyesini anlatmaktadır. Çocukluk yıllarından beri bir şeyleri icat etme, teknolojik araçlarla uğraşıp tamir etme gibi küçük çapta mucitlikler sergileyen bu üç kuzen, büyüdüklerinde de icatlar yapmaya devam ediyorlar ve farklı bir kanat yapısıyla bir uçak geliştiriyorlar…

Mustafa Şirin Gündem Editörü Haberler.com – Gündem

Gönül Dağı Dizi Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.