Ekonominin başına mı geçiyor? Açılışa Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte katılan isim büyük ses getirdi

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün, Silivri Yeraltı Doğalgaz Depolama Tesisi Kapasite Artış Töreni’ne katıldı. Erdoğan’ın konuşmasının ardından açılış yapıldı. Törene katılanlar arasında yer alan bir isim ise dikkat çekiciydi.

ŞİMŞEK, TÖRENİ ERDOĞAN İLE TAKİP ETTİ

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüntülenmesi, “Mehmet Şimşek ekonominin başına mı geçecek?” yorumlarını da beraberinde getirdi. Şimşek’in AK Parti’nin etkinliklerinde görüntü vermemesi, partiden ayrıldığı iddialarını gündeme getirmişti.

“GÜVEN VEREN BİR İSİM OLARAK GÖRÜLÜYOR”

Merkez Bankası’nın bağımsızlığına sık sık vurgu yapan Mehmet Şimşek, yabancı yatırımcılar tarafından güven veren bir isim olarak görülüyor.

BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI DA YAPTI

Şimşek, AK Parti listelerinden Gaziantep ve Batman’dan seçilerek Meclis’e girmiş ve 2007-2018 yılları arasında Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı, Maliye Bakanı, Başbakan Yardımcılığı görevlerini üstlenmişti.

Sizce asgari ücret 9.000 ? olacak mı?

— Haberler.com (@Haberler) December 20, 2022 Dolar kuru ne kadar? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satış fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Erdem Aksoy Gündem Editörü Haberler.com – Ekonomi

Recep Tayyip Erdoğan Mehmet Şimşek Ekonomi Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.