Dünya kupası ne zaman başlayacak? 2022 Dünya kupası hangi tarihte başlayacak?

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Dünya kupası ne zaman başlayacak? Sorusu birçok futbolsever tarafından merak konusu oldu. , özellikle karşılaşmaları izlemek isteyen birçok futbolsever tarafından gün içerisinde sıklıkla araştırılmakta. Bu haberimizde merak edenler için Dünya kupası ne zaman başlayacak? Sorusunu yanıtladık. Peki, Dünya kupası ne zaman başlayacak? 2022 Dünya kupası hangi tarihte başlayacak?

DÜNYA KUPASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

20 Kasım Pazar günü başlayacak olan dünya kupası, Katar – Ekvador ile başlayacak. Ayrıca 9 – 17 Aralık tarihinde Yarı Final Maçları, 18 Aralık Pazar günü ise Final Maçı oynanacak.

DÜNYA KUPASI GRUPLARI NASIL?

Dünya kupasında yer alan gruplar aşağıdaki gibidir.A Grubu: Katar, Hollanda, Senegal, EkvatorB Grubu: İngiltere, ABD, İran, /Galler/UkraynaC Grubu: Arjantin, Meksika, Polonya, Suudi ArabistanD Grubu: Fransa, Danimarka, Tunus, Peru/Avustralya/Birleşik Arap EmirlikleriE Grubu: İspanya, Almanya, Japonya, Kosta Rika/Yeni ZelandaF Grubu: Belçika, Hırvatistan, Fas, KanadaG Grubu: Brezilya, İsviçre, Sırbistan, KamerunH Grubu: Portekiz, Uruguay, Güney Kore, Gana

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Ne zaman Gündem Spor Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.