CANLI İZLE| Kastamonu TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Kastamonu TOKİ kura çekimi izleme linki! Kastamonu TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

TOKİ sosyal konut projesine milyonlarca vatandaş başvuru yaptı. Başvuru yapan adaylar ise kura çekimlerini heyecanla bekliyor. Kastamonu TOKİ çekilişi ise takip edilmek isteniyor. İşte Kastamonu TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Kastamonu TOKİ kura çekimi izleme linki! Kastamonu TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!

TOKİ KASTAMONU KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Kastamonu ilinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekimini takip etmek için TOKİ KASTAMONU KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE ‘ ye tıklayınız.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına, gençlerden emeklilere, engellilerden şehit yakınlarına ve gazilere kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların sosyal konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini, kendilerinin de bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasımda sona eren arsa ve iş yeri başvurularımızın süresini 15 Kasım’a kadar uzattık. Tabi 25 Ekim’de ilk temellerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 40 gün sonra attık. İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz.” dedi.

Bakan Kurum, konutların teslim süresine ilişkin de “Söz verdiğimiz gibi 2 yıl içinde 250 bin konutumuzu teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Milletimiz için en güzelini yaptık, yapıyoruz, yapacağız.” dedi.

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Kastamonu Toki Gündem Yaşam Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.