CANLI İZLE| Gelinim Mutfakta CANLI izle! 4 Kasım Kanal D Gelinim Mutfakta bugünkü bölüm izle! Gelinim Mutfakta canlı bölüm izleme linki!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Gündüz kuşağının vazgeçilmez programı Gelinim Mutfakta ilk seyirciyle buluştuğu günden beri Kanal D ekranlarının sevilen ve takip edilen programı oldu. Geniş seyirci kitlesine sahip olan Gelinim Mutfakta programının sunucu Nursel Ergin ise programa heyecan katıyor. Sevilen yüz olması nedeniyle seyirciler programı severek izliyor. Yarışmacıları ve Sunucusu ile dikkatleri üzerine çeken Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı programı ilgi ile takip ediliyor. Sıkı sıkıya takip eden seyirciler ise Gelinim Mutfakta canlı izle linkini araştırmakta. İşte bugünkü Gelinim Mutfakta bölümünü izleme linki! Gelinim Mutfakta canlı yayın linki! Gelinim Mutfakta izle!

GELİNİM MUTFAKTA NE ZAMAN?

Gelinim Mutfakta programı hafta içi her gün saat 13:00’da izleyici ile buluşuyor.

GELİNİM MUTFAKTA HANGİ KANALDA?

Nursel Ergin’in sunduğu Gelinim Mutfakta programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

NURSEL ERGİN KİMDİR?

Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980’de İstanbul’da doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı oldu. Sosyal medyada sık sık merak edilen Bengü Çınar’ın babasının ismi bilinmiyor.

Nursel Ergin, “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmayla tanınmıştır. Bu yarışma sayesinde hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve hayat hikayesiyle derinden etkilemiştir.

Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Diziden sonra, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu. Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel’in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Gelinim Mutfakta Nursel Ergin Kanal D Gündem Magazin Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.