Boşanma aşamasında olduğu karısını, 10 yerinden bıçaklayarak öldürdü

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Ordu‘nun Altınordu ilçesi Kayabaşı Mahallesi’nde boşanma aşamasında olan Yeliz Gültaş ile eşi Muhammer Gültaş arasında tartışma yaşandı. Bu esnada Muhammer Gültaş, Yeliz Gültaş’a konuşmak istediğini söyleyip odaya götürdü, kapıyı kilitledikten sonra ise 10 yerinden bıçakladı. Evde bulunan başka bir kadının çığlık atması üzerine Muhammer Gültaş, motosikletine binerek olay yerinden kaçtı.

KADINLAR GÜNÜ’NDEN BİR GÜN ÖNCE

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden bir gün önce gerçekleşen olayda ihbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, yaralı kadına olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak, özel bir hastaneye kaldırdı. Kadın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ÇIĞLIK SESLERİNİ KOMŞULARI DUYMUŞ

Komşuları, çığlık sesi duyduklarını, sonrasında Muhammer Gültaş’ın motosikletine binerek olay yerinden kaçtığını, sonrasında ise yaralı kadını fark ettiklerini ve sağlık ekiplerine bilgi verdiklerini aktardı.

BAŞKALARIYLA DOST HAYATI YAŞADIKLARI İDDİASI

Öte yandan çiftin aralarında anlaşmazlıklar olduğu, boşanma aşamalarında olduğu, her iki tarafından başkaları ile dost hayatı yaşadığı iddia edildi. Güvenlik ekipleri Muhammet Gültaş’ı yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Altınordu Ordu 3. Sayfa Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.