Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü kim olacak? Yönetimin elinde 6 kişilik liste var

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

Beşiktaş yönetimi ligde giden kötü gidişatın ardından teknik direktör Valerien İsmael ile yollarını ayırma kararı aldı. Fransız çalıştırıcının Hatay maçında aldığı mağlubiyet bardağı taşıran son damla olurken, taraflar sözleşme feshi konusunda anlaşma sağlandı. Resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

FESİH BEDELİ BELLİ OLDU

Beşiktaş yönetimi son 6 maçta ise 1 galibiyet,3 beraberlik, 2 mağlubiyet alan İsmael’e sezon sonuna kadar olan alacağının yarısını yani 450 bin euro verecek.

BEŞİKTAŞ’IN TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

Valerien İsmael ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktör arayışları da başladı. Beşiktaş yönetiminin önünde 6 kişilik bir liste bulunuyor.

EN GÜÇLÜ ADAY ŞENOL GÜNEŞ

Listedeki en güçlü aday ise son olarak A Milli Takımı çalıştıran tecrübeli hoca Şenol Güneş. Beşiktaş taraftarı da her maçın ardından sosyal medyada tecrübeli ismi takımın başında görmek istediğini belirtiyor.

LİSTEDE GERRARD VE LUCESCU DA VAR

Şenol Güneş‘ten olumsuz yanıt alınması halinde listede farklı isimlerde bulunuyor. Yabancı hoca olarak Aston Villa ile yolları ayrılan Steven Gerrard ve Dinamo Kiev’i çalıştıran Mircea Lucescu da listede bulunan adaylar arasında.

Listede bulunan diğer isimler ise şöyle:

  • Sergen Yalçın
  • Rıza Çalımbay
  • İlhan Palut

Sizce Beşiktaş’a Valérien Ismaël’den sonra kim gelmeli?

— Haberler.com (@Haberler) October 25, 2022 Mesut Şahin [email protected] Haberler.com – Spor

Sergen Yalçın Şenol Güneş Beşiktaş Spor Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.