ATV canlı yayın İZLE! ATV canlı İZLE! ATV canlı izleme linki! Full HD ATV canlı yayın izleme linki! ATV 4K kesintisiz canlı yayın izleme linki!

EKONOMİ GÜNCEL HABERLER Sağlık Haberleri Son Dakika Haberleri
Haberi Puanla post

ATV CANLI izle! Birçok dizi izleyicisi tarafından merak edilip araştırılıyor. Her gün farklı bir diziyi ekranlara getirmekte olan ATV kanalı, en çok merak edilen kanallar arasında yerini alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert, Mutfak Bahane, Esra Erol’da, Kardeşlerim, Bir Küçük Gün Işığı, Kim Milyoner Olmak İster? gibi yapımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. ATV Canlı izleme linkini sizler için haberimize ekledik. ATV canlı yayın İZLE! ATV canlı İZLE! ATV canlı izleme linki! Full HD ATV canlı yayın izleme linki! ATV 4K kesintisiz canlı yayın izleme linki!

ATV CANLI İZLEME LİNKİ

Birçok farklı yapım ile birlikte yayın yapmakta olan Atv canlı izlemek için, haberimizin devamında yer alan Atv canlı izleme linkinden canlı yayını izleyebilirsiniz.

ATV YAYIN AKIŞI

00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru01:30 Kuruluş Osman04:00 Mutfak Bahane06:00 Bir Zamanlar Çukurova07:00 Kahvaltı Haberleri08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert13:00 Gün Ortası14:00 Mutfak Bahane16:00 Esra Erol’da19:00 ATV Ana Haber20:00 Yalnız Kurt

ATV HD KANALININ FREKANSI NEDİR?

Atv canlı kanalını televizyon üzerinden izlemek isteyen vatandaşlar, aşağıda yer alana frekans bilgileri ile birlikte Atv kanalını kanal listesine ekleyerek, Atv canlı yayınını izleyebilir.Kanal adı: ATV HDUydu : Türksat 4Frekans : 12053Sinyal Oranı : 27500Polarizasyon : H (Horizontal) – Yatay DoğuFEC : 5/6Audio PID : 1405Video PID : 1305Kapsama Alanı : Doğu

ATV CANLI İZLE

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Aldatmak, Esra Erol’da, Kardeşlerim, Bir Küçük Gün Işığı, Kim Milyoner Olmak İster? gibi programları canlı izlemek isteyen vatandaşlar, ATV CANLI İZLE‘ ye tıklayarak Atv kanalını canlı izleyebilir.

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Atv Gündem Yaşam Haberler

Bu haberi paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.